Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MARCIN KAMIL DUSZEK do Sejmu

Utworzony przez wyborca, 20 września 2011 r. o 00:19
człowiekprawda napisał:
PiS-uary i ich teorie spiskowe: http://razem.tv/filmy/-/Watpliwosci-wyborcze-w-okregu-nr-7
Cóż za niekompetencja. 1. Co oznacza sformułowanie "głos nieważny na liście Prawa i Sprawiedliwości"? Po czym były kandydat Duszek wnosi, że wszystkie 2000 (a dokładnie 1822) nieważnych głosów w Chełmie zostało oddane na PiS? Jest to absurdalne założenie. Głosy nieważne nie mają swojego "właściciela". 2. Od kiedy informacje podawane przez media uprawniają kogokolwiek do otrzymania mandatu poselskiego? 3. Skąd stwierdzenie, że PKW "zabiera mandat PiSowi" i na czyjeś miejsce wchodzi ktoś inny? PKW podaje tylko wyniki głosowania oraz na ich podstawie ogłasza wyniki wyborów. Duszek nie miał miejsca w Sejmie, więc nie mógł na jego miejsce wejść ktoś inny. 4. Panie Stefaniuk, wg których informacji zamieszczonych na stronie PKW PiSowi zabrakło do mandatu 321 głosów? To kolejne kłamstwo. 5. Skąd stwierdzenie, że PiS jest "razy dwa większy" od PO? Gdyby PiS otrzymał dwa razy więcej głosów od PO, to PiS wziąłby 6. mandat i kandydat Duszek byłby posłem. Na marginesie (ad. 4): 2xPO = 2x63005 = 126010, wynik PiS to 124084, różnica wynosi 1926 i TO TYLE głosów brakowało PiSowi do objęcia 6. mandatu, a nie 321. Więc nawet gdyby wszystkie 1822 nieważne głosy w powiecie chełmskim oddane byłyby na PiS, i tak by zabrakło. To żenujące, że w tak krótkim materiale zawarto tyle kłamstw. Nie róbmy taniej propagandy, polegajmy na prawdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
myślę że powyżśze opinie są jednak niezasłużone, Marcin jest pomocny wielu osobom i robi dużo pożytku dla naszego regionu a to że ma ambicje i się chce rozwijać to jest zaleta a nie wada, a co do "pracodawcy" na fejsie to dużo osób w tym miejscu podaję radę miasta, powiatu, sejm i nic w tym szokującego. zabrakło ok 300głosów ale widocznie tak musiało być.
skoro jesteś tak bardzo zorientowany w działalności ,to może konkrety, co takiego ten zakompleksiony wymoczek zrobił dla jak to ująłeś "naszego regionu",Przecież to pierwszej wody egoista, rywalizuje z Litwiniukiem a do pięt mu nie dorasta.Teraz Grzyb powinien zacząć działać,żeby w następnych samorządowych wyborach hochsztapler Ducho nie namieszał. To tak pod rozwagę obywatelom i oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tom Bomabadil napisał:
skoro jesteś tak bardzo zorientowany w działalności ,to może konkrety, co takiego ten zakompleksiony wymoczek zrobił dla jak to ująłeś "naszego regionu",Przecież to pierwszej wody egoista, rywalizuje z Litwiniukiem a do pięt mu nie dorasta.Teraz Grzyb powinien zacząć działać,żeby w następnych samorządowych wyborach hochsztapler Ducho nie namieszał. To tak pod rozwagę obywatelom i oczekuję odpowiedzi.
Myślę, że z tym hochsztaplerstwem to Ducho nie dorasta do pięt co niektórym, a tych pozytywnych konkretów to brak Litwiniukowi i Grzybowi. Nie wiem co konkretnego dla regionu zrobili liderzy Żmijan czy też Stefaniuk. Jak jest, każdy widzi, a faktem jest to, że w naszym regionie największe zaufanie w racjach politycznych wzbudza PiS. Daje to dużo do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Nowym Tygodniku Podlaskim znów powielone kłamstwo o brakujących 300 głosach. Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spodziewałem się merytorycznej i rzeczowej odpowiedzi a tu zagrywka w stylu a w Ameryce biją Murzynów gratuluję gratuluję zagłosuj na Ducha Duch bez mydła Cię wy...cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Duszek nasz poseł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie Duszek nasz poseł?
Na pewno wynik Marcina jest dużą niespodzianką. Gdyby nie chore ambicje gminnych politykierów mielibyśmy posła PiS z Międzyrzeca. Szkoda Brodawki i to, że dał się wmanewrować w tę kosztowną grę. Ciekaw jestem co to za plota z Matejem, czy to nabytek Biereckiego dla gminy, czy miasta? A może oddelegowanie do budowy nowej platformy pod przyszłe wybory? Niby takie inwestowanie w przyszłość, czy lipa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że nie ma go w Sejmie. To człowiek, nieodpowiedzialny, o charakterze narcystycznym. Nie szanuje innych, a liczy na szacunek. Przyjaciół poznaje wtedy i tylko wtedy, gdy są mu potrzebni. Szykując się do następnych wyborów, niech nie liczy na jakąkolwiek pomoc, bo jej nie dostanie, chyba że będzie płacił, a i z tym u niego ciężko. Z tego co mi wiadomo w tych wyborach mógł liczyć na garstkę ludzi i to samych dzieciaków. Większość pomysłów Pan Duszek czerpał od innych i na nich się wzorował, a więc sami widzicie to człowiek, który samodzielnie nie potrafi podejmować decyzji, a takich ludzi już nam nie brakuje w Sejmie. Marcinie jesteś tylko marionetką w rękach ludzi bardziej inteligentnych od Siebie. Przejrzyj na oczy i bądź człowiekiem dla innych, to może inni spojrzą na Ciebie jak na człowieka godnego uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dobrze, że nie ma go w Sejmie. To człowiek, nieodpowiedzialny, o charakterze narcystycznym. Nie szanuje innych, a liczy na szacunek. Przyjaciół poznaje wtedy i tylko wtedy, gdy są mu potrzebni. Szykując się do następnych wyborów, niech nie liczy na jakąkolwiek pomoc, bo jej nie dostanie, chyba że będzie płacił, a i z tym u niego ciężko. Z tego co mi wiadomo w tych wyborach mógł liczyć na garstkę ludzi i to samych dzieciaków. Większość pomysłów Pan Duszek czerpał od innych i na nich się wzorował, a więc sami widzicie to człowiek, który samodzielnie nie potrafi podejmować decyzji, a takich ludzi już nam nie brakuje w Sejmie. Marcinie jesteś tylko marionetką w rękach ludzi bardziej inteligentnych od Siebie. Przejrzyj na oczy i bądź człowiekiem dla innych, to może inni spojrzą na Ciebie jak na człowieka godnego uwagi.
Trochę wygląda to patetycznie jak się taki tekst czyta. Niestety ale polityka ma swoje prawa i nie wszyscy się w to bawią. Są sympatycy i są oskarżyciele (z hebrajskiego czyt. szatani). Dlatego Marcinie wystrzegaj się szatanów, oni ci nie odpuszczą, a to dlatego, że jesteś dla nich zagrożeniem. Ale jest i coś na rzeczy, na pewno musisz nad sobą pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trochę wygląda to patetycznie jak się taki tekst czyta. Niestety ale polityka ma swoje prawa i nie wszyscy się w to bawią. Są sympatycy i są oskarżyciele (z hebrajskiego czyt. szatani). Dlatego Marcinie wystrzegaj się szatanów, oni ci nie odpuszczą, a to dlatego, że jesteś dla nich zagrożeniem. Ale jest i coś na rzeczy, na pewno musisz nad sobą pracować.
Najwięcej nad sobą musi popracować Czarny Spaślak. Szczególnie, że postawił na złego konia w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najwięcej nad sobą musi popracować Czarny Spaślak. Szczególnie, że postawił na złego konia w wyborach.
A pro po ,,Czarny Spaślak" co to za dziewica w tym kabarecie? Z jakim czarnym charakterem to skojarzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
Bardzo dobrze, że nie ma go w Sejmie. To człowiek, nieodpowiedzialny, o charakterze narcystycznym. Nie szanuje innych, a liczy na szacunek. Przyjaciół poznaje wtedy i tylko wtedy, gdy są mu potrzebni. Szykując się do następnych wyborów, niech nie liczy na jakąkolwiek pomoc, bo jej nie dostanie, chyba że będzie płacił, a i z tym u niego ciężko. Z tego co mi wiadomo w tych wyborach mógł liczyć na garstkę ludzi i to samych dzieciaków. Większość pomysłów Pan Duszek czerpał od innych i na nich się wzorował, a więc sami widzicie to człowiek, który samodzielnie nie potrafi podejmować decyzji, a takich ludzi już nam nie brakuje w Sejmie. Marcinie jesteś tylko marionetką w rękach ludzi bardziej inteligentnych od Siebie. Przejrzyj na oczy i bądź człowiekiem dla innych, to może inni spojrzą na Ciebie jak na człowieka godnego uwagi.
Idealnie opisana osoba Marcinka. Taka prawda, przyjaciół to on szuka tylko jak trzeba mu pomocy, a tak mogą dla niego nie istnieć. Swoją drogą należałoby wspomnieć o tym, że pan radny potrafi obgadać za plecami, a później udawać, że nic się nie stało, a o zaufaniu to można zapomnieć. Liczą się tylko on,on,on i on. Jak patrzę na Facebooka to, aż mi się rzygać chcę. Nie to, że sam wysyła do wszystkich zaproszenia, to jeszcze afiszuje się wstawiając linki do każdego materiału, gdzie chociaż jedno słowo o nim powiedzą (ooo idealnie pasuje tu pojęcie podane przez autora powyższego posta, -"charakter narcystyczny". Po trupach do celu daleko się nie dojdzie. Przypomina on mi trochę tego smerfa lalusia, co miał obsesje na swoim punkcie ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idealnie opisana osoba Marcinka. Taka prawda, przyjaciół to on szuka tylko jak trzeba mu pomocy, a tak mogą dla niego nie istnieć. Swoją drogą należałoby wspomnieć o tym, że pan radny potrafi obgadać za plecami, a później udawać, że nic się nie stało, a o zaufaniu to można zapomnieć. Liczą się tylko on,on,on i on. Jak patrzę na Facebooka to, aż mi się rzygać chcę. Nie to, że sam wysyła do wszystkich zaproszenia, to jeszcze afiszuje się wstawiając linki do każdego materiału, gdzie chociaż jedno słowo o nim powiedzą (ooo idealnie pasuje tu pojęcie podane przez autora powyższego posta, -"charakter narcystyczny". Po trupach do celu daleko się nie dojdzie. Przypomina on mi trochę tego smerfa lalusia, co miał obsesje na swoim punkcie ;]
Czyżby sam AA się odezwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre! Dobry Duszek, smerfem lalusiem! Hit w następnych wyborach. Podoba mi się, kupuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A pro po ,,Czarny Spaślak" co to za dziewica w tym kabarecie? Z jakim czarnym charakterem to skojarzyć?
Plis... błagam... Czarny Spaślak, co to za ciacho na międzyrzeckich salonach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
Dobre! Dobry Duszek, smerfem lalusiem! Hit w następnych wyborach. Podoba mi się, kupuję!
hahaha, tak jest, on nadaje sie co najwyzej na smerfa lalusia, mocne ale prawdziwe, moze nawet lubi facetow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahaha, tak jest, on nadaje sie co najwyzej na smerfa lalusia, mocne ale prawdziwe, moze nawet lubi facetow
To już przesada, że może mieć taką orientację - nie byłby w PiS, a w ruchu Palikota. Starokawalerstwo występuje też i w PSL - chłopy mają problem ze znalezieniem właściwej sobie. Ale niech tak zostanie jak polityka to nie sex i obowiązki rodzinne. Kiedy przyjdzie kryzys będą płacić bykowe, co wspomoże fundusz emerytalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz ile Międzyrzec wydał w ostatnich latach na promocję http://www.miedzyrzec.info/artykuly/nowy-wizerunek-miasta/ zapraszamy do dyskusji: www.miedzyrzec.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś mi powie, co się dzisiaj dzieje z naszym niedoszłym posłem Marcinem Kamilem Duszkiem (we wrześniu i na początku października b.r. był taki aktywny i chciał zmieniać świat na lepszy). Czyżby już tak głęboko wszedł w d..., posłowi Abramowiczowi, że nie może z niej wyjść i w związku z tym nic o nim nie słychać? A może jak zwykle przyczaił się gdzieś i czeka na następne wybory. Bo czym bliżej jakichkoliwek wyborów, tym głośniej o tym Panu. Straszne jest w tym wszystkim tylko to, że tego człowieka nie widać przez kilka lat w mieście - jako radny powiatowy powinien dbać o mieszkańców Międzyrzeca i rozwiązywać ich problemy, a przynajmniej się nimi interesować, bywając chociażby na pożal się Boże comiesięcznych sesjach rady naszego miasta. Jednak Duszek ma sprawy Międzyrzeca i jego mieszkańców głęboko w czterech literach! Dopiero gdy jest rok wyborczy Duszek przypomina o sobie swoimi "akcjami charytatywnymi", w których niestety uczestniczy coraz mniej osób, gdyż jak słyszałem większość z zebranych datków trafia do kieszeni naszego Dobrego Duszka Powiatu Bialskiego. Ludzie proszę, za trzy lata nie dajcie się podejść leniowi Duszkowi i nie głosujcie na niego - szczególnie prośbę tę kieruję do wyborców o prawicowych podlądach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUCH napisał:
A może ktoś mi powie, co się dzisiaj dzieje z naszym niedoszłym posłem Marcinem Kamilem Duszkiem (we wrześniu i na początku października b.r. był taki aktywny i chciał zmieniać świat na lepszy). Czyżby już tak głęboko wszedł w d..., posłowi Abramowiczowi, że nie może z niej wyjść i w związku z tym nic o nim nie słychać? A może jak zwykle przyczaił się gdzieś i czeka na następne wybory. Bo czym bliżej jakichkoliwek wyborów, tym głośniej o tym Panu. Straszne jest w tym wszystkim tylko to, że tego człowieka nie widać przez kilka lat w mieście - jako radny powiatowy powinien dbać o mieszkańców Międzyrzeca i rozwiązywać ich problemy, a przynajmniej się nimi interesować, bywając chociażby na pożal się Boże comiesięcznych sesjach rady naszego miasta. Jednak Duszek ma sprawy Międzyrzeca i jego mieszkańców głęboko w czterech literach! Dopiero gdy jest rok wyborczy Duszek przypomina o sobie swoimi "akcjami charytatywnymi", w których niestety uczestniczy coraz mniej osób, gdyż jak słyszałem większość z zebranych datków trafia do kieszeni naszego Dobrego Duszka Powiatu Bialskiego. Ludzie proszę, za trzy lata nie dajcie się podejść leniowi Duszkowi i nie głosujcie na niego - szczególnie prośbę tę kieruję do wyborców o prawicowych podlądach!
Gminna pissfora atakuje! Sami zajrzyjcie w d....posłowi, to zobaczycie jakie jest spustoszenie po waszym wyjściu. Teraz senator musi się mieć na baczności przed waszą inwazją. Ludzie uważjcie na owsiki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...